CANNAcore – Profesjonalne kosmetyki

Sklep

Strona główna

Grafika symbolu
• CANNACORE •

Siła kobiety utożsamiana jest z fizycznością, a przecież Moc to nie tylko obowiązki dnia codziennego... Siła kobiety to umiejętność funkcjonowania i realizowania siebie i swoich marzeń. Siła kobiety to umiejętność podejmowania świadomych wyborów.

Wegańskie produkty

Polska marka

Ekspresowa wysyłka

Wartości marki

Tworząc markę CannaCore pragniemy przekazać kobietom to, jak bardzo istotny jest świadomy wybór. Myśl ta dotyczy nie tylko codzienności, ale również doboru kosmetyków, które mają za zadanie polepszyć stan naszej skóry, poprawić samopoczucie, nie szkodząc przy tym planecie. Dlatego też zadbaliśmy o bezpieczny, klarowny skład naszych produktów, bez szkodliwych niespodzianek”. Sięgając po nie, świadomie czerpiesz z natury wszystko, co najlepsze!

Jednymi z naszych ulubionych składników, które dodajemy do produktów są kannabinoidy, pozyskiwane z roślinnych olejów. To właśnie za ich sprawą, kosmetyki CannaCore dostarczają odpowiednich witamin i minerałów oraz przeciwutleniaczy hamujących stany zapalne oraz starzenie się skóry. Olejek jojoba, aloes, nagietek czy ekstrakt z cytryny to kolejne fantastycznie naturalne składniki, które grają niezwykle ważną rolę w naszych produktach.

Poznaj nasze wartości

Zamówienia hurtowe

Możliwość negocjacji cen

Preferencyjne warunki dostawy

Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnymi

Zapisz się do newslettera

ZAREJESTRUJ SIĘ BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWOŚCIAMI I OKAZJAMI NA CANNACORE