Darmowa dostawa powyżej 100zł

O nas

CANNACORE

Siła kobiety utożsamiana jest z fizycznością, a przecież moc to nie tylko codzienne obowiązki... Siła kobiety to umiejętność funkcjonowania i realizowania siebie, a także swoich marzeń. Siła kobiety to umiejętność podejmowania świadomych wyborów.

Twoja siła tkwi w świadomych wyborach

W CannaCore wierzymy, że Twoja siła tkwi w wyborach, które są w pełni świadome. Zasada ta dotyczy nie tylko codzienności, ale również odpowiedniej pielęgnacji całego ciała. Warto mieć świadomość składników, które wpłyną na Twoje naturalne piękno. Zawartość naszych produktów komponujemy wyjątkowo rozważnie, łącząc naturalne ekstrakty roślinne z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. To sprawia, że nasze kosmetyki wykazują działanie wielokierunkowe, spełniając potrzeby Twojej skóry i włosów.

Nasza misja

Misją marki CannaCore jest szerzenie wiedzy na temat świadomej pielęgnacji oraz dokonywania przemyślanych wyborów. Mówimy stanowcze „nie” silikonom, parabenom oraz innym ulepszaczom, które tylko wizualnie poprawiają stan włosów czy skóry, zupełnie nie wpływając na ich kondycję. W pielęgnacji stawiamy na naturę, ponieważ uważamy, że to właśnie ona daje wszystko, co najlepsze. Istotą jednak jest umiejętne wydobycie z roślin odpowiednich składników, które dobroczynnie zadziałają na Twoje ciało. Nie martw się – zajęliśmy się tym! Dajemy Ci 100% natury zamkniętej w naszych dopieszczonych kosmetykach. 

Wizja marki

Zafunduj sobie domowe spa z bezpiecznymi kosmetykami CannaCore! Dążymy do tego, aby nasze produkty spełniały wszystkie potrzeby Twojej skóry i włosów. Zadbaliśmy o ich wysoką skuteczność, mimo delikatnego, naturalnego składu. Niezwykle zależało nam na tym, aby nasze kosmetyki posiadały w sobie nutkę elegancji, która wyrażona jest nie tylko w opakowaniach, ale również w zmysłowym zapachu produktów. Dzięki nim zadbasz o włosy i ciało wszechstronnie, aby móc się cieszyć realnym pięknem, płynącym prosto z natury. 

Nasze najważniejsze wartości:

  • Naturalność
  • Prawdziwe piękno
  • Świadomość
  • Autentyczność
  • Wysoka jakość